пʼятницю, 13 листопада 2015 р.

Поради для саморозвитку. Прості кроки до великих цілей

1. Спіть менше. 
Це - один з найважливіших внесків, які ви можете зробити у те, щоб ваше життя стало більш продуктивним та гідним. Більшості людей потрібно не більше 6:00 сну для підтримки відмінного стану здоров'я. Спробуйте вставати всього на годину раніше протягом 21 дня, і це перетвориться у вас в міцну і потужну звичку. Пам'ятайте, що важлива не кількість, а якість сну. А тепер уявіть собі, що у вас з'явилося додатково 30 годин на місяць на набагато більш важливі для вас справи.

2. Щоранку виділяйте для себе по одній годині на те, щоб подумати над питаннями особистого розвитку. 
Подумки і візуально уявіть собі майбутній день, прослухайте музичні записи, які вас мотивують, або прочитайте що-небудь з класичної літератури. Використовуйте цей період спокою для підйому і пожвавлення свого духу на майбутній продуктивний день.

3. Не дозволяйте тим речам, які для вас важливіше всього, залишатися в тіні тих справ, які не настільки важливі. 
Кожен день знаходите час, щоб перевірити себе: «Чи було це найкраще використання мого часу і моєї енергії?». Управління часом є управління життям, тому керуйте своїм часом якнайкраще.

4. Можете використовувати шматок гумки як тренувальний засіб для свого розуму, що змушує його фокусуватися лише на позитивних думках і елементах вашого життя. 
Надіньте гумку на зап'ястя руки. Всякий раз, коли негативна або слабка думка намагається поникнути в ваш мозок, клацніть себе по зап'ястку гумкою. За рахунок зусиль при тренуванні ваш мозок буде асоціювати біль з негативним мисленням і у вас незабаром виробиться сильний позитивний настрій розуму.

5. Завжди відповідайте по телефону з ентузіазмом в голосі і відразу ж показуйте свою повагу до особи що дзвонить. 
Гарні манери дуже важливі. Для того щоб по телефонній лінії передалася ваша впевненість в собі, встаньте. Це додасть вашому голосу ще більше сили і переконливості.

6. Протягом дня на будь-якого з нас часом знаходить натхнення і приходять блискучі ідеї. 
Слід постійно мати під рукою стопку карток невеликого розміру (можна навіть розміром з візитну картку, такі картки продаються в будь-якому канцелярському магазині) і ручку, щоб відразу ж зафіксувати суть прозріння. Прийшовши додому, перепишіть ідеї в зручне місце, наприклад блокнот, щоб перечитувати їх час від часу. Як зауважив Олівер Венделл Холмс: «Мозок людини, розтягнутий новою ідеєю, вже не стискається до свого колишнього розміру».

7. Кожен недільний вечір присвячуйте самому собі і зробіть це своєю постійною звичкою.
Плануйте ретельно свій майбутній тиждень, уявляйте візуально всі свої зустрічі і те, чого ви хочете на них домогтися, читайте нові матеріали і надихаючи книги, слухайте тиху заспокійливу музику і просто розслабляйтеся.

8. Завжди пам'ятайте важливе правило, що якість вашого життя є якість вашого спілкування. 
Важливо не тільки те, як ви спілкуєтеся з іншими. Ще важливіше те, як ви спілкуєтеся з собою. На чому ви зосередитеся, то й отримаєте. Якщо ви шукаєте позитивного результату, він таким і буде. Це - фундаментальний закон природи.

9. Необхідно зосередитися на цілі, а не на результатах. 
Іншими словами, робіть роботу з тієї причини, що вам це подобається, або тому, що це комусь допоможе або дасть корисний досвід. Не робіть нічого тільки за гроші або заради визнання. Вони прийдуть самі собою. Саме так влаштований світ.

10. Щоранку смійтеся по п'ять хвилин перед дзеркалом. 
Стів Мартін саме так і поступає. Сміх запускає безліч корисних хімічних реакцій в нашому організмі, які приводять нас в прекрасне і радісний стан. Сміх також призводить тіло в стан рівноваги



7 максимально корисних книг по саморозвитку. Радимо не втратити!

1. Тіна Силиг, «Зроби себе сам»
2. Келлі Макгонігел, «Сила волі»
3. Ліс Хьюітт, Джек Кенфілд, Марк Віктор Хансен «Цілісна життя»
4. М. Дж. Райан, «В цьому році я...»
5. Нейл Фьоре, «Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім»
6. Джош Кауфман, «Сам собі MBA»
7. Керрі Глісон «Працюй менше, встигай більше»

        

             

            

          




Немає коментарів:

Дописати коментар